SPONSOR!

Zespół naszego rocznika pozyskał strategicznego sponsora w postaci FIRMY DABAWI TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY.

Firma DABAWI działa w branży transportowej i w głównej mierze realizuje przewozy ładunków w relacjach międzynarodowych.

Na mocy podpisanej umowy Firma DABAWI już dokonała zakupu sprzętu piłkarskiego w postaci: koszulek, spodenek oraz getr meczowych a także pięknych toreb sportowych wszystko marki adidas. Ponadto firma w dalszej kolejności zobowiązała się do zakupu dresów oraz kurtek sportowych.

Nasz zespół w ramach reklamy sponsora będzie prezentowany na stronie internetowej firmy oraz materiałach marketingowych. Ponadto we wszystkich turniejach nasz zespół będzie występował pod nazwą Rodło DABAWI Kwidzyn.

Powyższe zobowiązania obowiązują podczas bieżącego roku.

Zawodnicy, Rodzice, Trener oraz Zarząd Klubu KOP Rodło Kwidzyn składa serdeczne podziękowania za otrzymane wsparcie.